ZADZWOŃ: 668 292 720
waldek.delta@gmail.com

Serwis klimatyzacji

 

Nasze przedsiębiorstwo świadczy kompleksowy zakres usług, podchodząc do każdego klienta z zaangażowaniem i w sposób całkowicie indywidualny. Nie tylko chętnie pomagamy w doborze optymalnych urządzeń po zapoznaniu się z możliwościami technicznymi danego miejsca, ale także projektujemy w pełni dostosowane do Państwa potrzeb systemy, jak też przeprowadzamy ich montaż i konfigurację. Nasi klienci cieszą się komfortem, jaki daje im świeże, zdrowe i utrzymane w pożądanej temperaturze powietrze, a my pamiętamy i przypominamy im o nadchodzących terminach koniecznych przeglądów technicznych instalacji.


Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny


W ramach naszej działalności oferujemy montaż klimatyzacji a także całościowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny systemów klimatyzacyjnych. Dokonujemy między innymi niezbędnych pomiarów i regulacji. Przeprowadzamy dezynfekcje, na które składa się między innymi czyszczenie skraplacza, parownika i filtrów. Przeprowadzamy pomiary ciśnienia ssania i sprężania, testujemy szczelność połączeń freonowych, jak też sprawdzamy połączenia elektryczne i przeprowadzamy pomiar prądu przy obciążeniu. Podczas rutynowych kontroli mierzymy także temperaturę na wlocie i wylocie parownika, jak też sprawdzamy drożność odpływu skroplin.

Posiadamy bogate doświadczenie i wysokie kwalifikacje, które sprawiają, że potrafimy bardzo szybko zdiagnozować i usunąć każdą usterkę, którą da się naprawić. Jakość naszych usług usatysfakcjonowała już wielu naszych klientów.