ZADZWOŃ: 668 292 720
waldek.delta@gmail.com
Jesteś tutaj:

Klimatyzator LG Artcool Mirror 5,0KW

 Klimatyzator LG Artcool Mirror 5,0KW Klimatyzator LG Artcool Mirror 5,0KW Klimatyzator LG Artcool Mirror 5,0KW Klimatyzator LG Artcool Mirror 5,0KW


Klimatyzator LG Artcool Mirror 5,0KW


ID produktu: 322Ilość:

cena: 7 990,00  • Klimatyzator LG Artcool Mirror 5,0KW
  • Przeznaczony do pomieszczenia ok. 50m2
  • Możliwośc chłodzenia oraz grzania.
  • Nowoczesna sprężarka typu InverterKlimatyzator LG Artcool Mirror 5,0KW z możliwością chłodzenia i grzania. 

Doskonaly dla pomieszczeń do 50m2

Przy zakupie tego klimatyzatora otrzymasz od nas ;

  • Agregat zewnętrzny wraz z jednostką wewnętrzną i pilotem.

Uchwyt naścienny mocujący agregat zewnętrzny lub podstawę antywibracyjną. Instrukcję montażu w języku Polskim.

Dodatkowo oferujemy montaż  klimatyzatorów - od 600 złotych.

Innowacyjny design, nowoczesna technologia, ekologiczność – to cechy wyróżniające klimatyzatory firmy LG spośród urządzeń konkurencji.

 Klimatyzatory ścienne LG  są niezwykle funkcjonalne, estetyczne oraz ekologiczne.

Firma LG produkuje klimatyzatory, spełniające wszystkie wymogi europejskie odnośnie efektywności i ekonomiczności energetycznej.

 

 Cechy wyróżniające:

 

Ponadczasowy styl Klasyczny styl klimatyzatora

LG Artcool Mirror doskonale wkomponuje się w każde wnętrze. Elegancki szklany panel tworzy efekt odbicia lustrzanego otoczenia idealnie się w nie wpisując. Zastosowanie szkła podkreśla ponadczasowy styl i solidność urządzenia.

 

Inwerterowa sprężarka z 10-letnią gwarancją

Niski hałas i wysoka efektywność sprężarki inwerterowej LG sprawia, że klimatyzator wydajnie chłodzi, działa niezawodnie i jest cichszy. 10-letnia gwarancji potwierdza wysoką jakość i pozwala się cieszyć bezawaryjną pracą przez długie lata.

 

Energooszczędność i szybkie chłodzenie

Inwerterowa sprężarka płynnie dostosowuje swoją wydajność, aby utrzymywać wymaganą temperaturę w pomieszczeniu. Ponadto sprężarka inwerterowa pracuje w najbardziej efektywnym zakresie działania, co pozwala oszczędzić więcej energii niż w przypadku konwencjonalnej sprężarki.

 

Jonizator

Ponad trzy miliony jonów nie tylko sterylizuje powietrze przepływające przez klimatyzator, ale też usuwa szkodliwe substancje i przykre zapachy z otoczenia. Badania dowiodły, że jonizator usuwa ponad 99% bakterii w ciągu 60 minut.

 

Niski poziom hałasu

Przez zastosowanie specjalnej konstrukcji łopatek wentylatora jednostki wewnętrznej i sprężarki inwerterowej zredukowano hałas klimatyzatora przy utrzymaniu płynnej pracy.

 

Szybka i łatwa instalacja

Klimatyzatory LG można szybko i łatwo zainstalować w każdym pomiesczeniu. Redukcja liczby osób i ilości czasu potrzebnych do zainstalowania klimatyzatora pozwala na instalację większej ilości urządzeń w tym samym czasie.