ZADZWOŃ: 668 292 720
waldek.delta@gmail.com
Jesteś tutaj:

Klimatyzator LG Inverter Deluxe 3,5KW

Klimatyzator LG  Inverter Deluxe 3,5KWKlimatyzator LG  Inverter Deluxe 3,5KW


Klimatyzator LG Inverter Deluxe 3,5KW


ID produktu: 324Ilość:

cena: 5 658,00  • Klimatyzator LG Inverter Deluxe 3,5KW
  • Przeznaczony do pomieszczenia ok. 35m2
  • Możliwośc chłodzenia oraz grzania.
  • Nowoczesna sprężarka typu InverterKlimatyzator LG Inverter Deluxe 3,5KW z możliwością chłodzenia i grzania. 

Doskonaly dla pomieszczeń do 35m2

Przy zakupie tego klimatyzatora otrzymasz od nas ;

  • Agregat zewnętrzny wraz z jednostką wewnętrzną i pilotem.

Uchwyt naścienny mocujący agregat zewnętrzny lub podstawę antywibracyjną. Instrukcję montażu w języku Polskim.

Dodatkowo oferujemy montaż  klimatyzatorów - od 600 złotych.

Innowacyjny design, nowoczesna technologia, ekologiczność – to cechy wyróżniające klimatyzatory firmy LG spośród urządzeń konkurencji.

 Klimatyzatory ścienne LG  są niezwykle funkcjonalne, estetyczne oraz ekologiczne.

Firma LG produkuje klimatyzatory, spełniające wszystkie wymogi europejskie odnośnie efektywności i ekonomiczności energetycznej.

 

 Cechy wyróżniające:

 

Inwerterowa sprężarka z 10-letnią gwarancją

Wysokowydajna sprężarka inwerterowa, zapewnia wysoką efektywność i niski hałas, a jej trwałość potwierdza 10-letnia gwarancja.

 

Oszczędność energii

Inwerterowa sprężarka płynnie dostosowuje swoją wydajność, aby utrzymywać wymaganą temperaturę w pomieszczeniu. Ponadto pracuje w najbardziej efektywnym zakresie działania, co pozwala oszczędzić więcej energii niż w przypadku konwencjonalnej sprężarki. Sprężarka inwerterowa LG pozwala na szybkie i efektywne schłodzenie powietrza.

 

Szybkie chłodzenie

Technologia LG Smart Inverter dzieki trybowi wysokiej wydajności pozwala na szybkie schłodzenie pomieszczenia oraz większy zasięg strugi zimnego powietrza nawiewanego przez klimatyzator.

Smart ThinQ®

Możesz sterować klimatyzatorem z dowolnego miejsca na świecie przez połączenie Wi-Fi za pomocą dedykowanej aplikacji LG Smart ThinQ.

 

Kompaktowa budowa

Kompaktowa budowa klimatyzatora LG, ułatwia lokalizację urządzenia w pomieszczeniu. Wysuwany filtr pozwala na łatwe i szybkie czyszczenie. Wyświetlacz na panelu frontowym umożliwia sprawdzenie zużycia energii.

 

Niski poziom hałasu

Zastosowanie specjalnej konstrukcji łopatek wentylatora jednostki wewnętrznej i sprężarki inwerterowej zredukowano hałas klimatyzatora przy utrzymaniu płynnej pracy.

Aktywna kontrola zużycia energii 

Funkcja aktywnej kontroli zużycia energii pozwala na wybranie poziomu zużycia energii w zależności od zapotrzebowania. Korzystaj z chłodnej i komfortowej atmosfery, nie martwiąc się o rachunki za prąd.

 

Comfort Air

Funkcja Comfort Air ustawia żaluzję w specjalnym odchyleniu, tak aby chłodne powietrze nie dmuchało wprost na osoby obecne w pomieszczeniu.

 

Szybka i łatwa instalacja

Klimatyzatory LG można szybko i łatwo zainstalować w każdym pomiesczeniu. Redukcja liczby osób i ilości czasu potrzebnych do zainstalowania klimatyzatora pozwala na instalacje większej ilości urządzeń w tym samym czasie.