ZADZWOŃ: 668 292 720
waldek.delta@gmail.com
Jesteś tutaj:

NEOHEAT EKO II PLUS 12

NEOHEAT EKO II PLUS 12NEOHEAT EKO II PLUS 12NEOHEAT EKO II PLUS 12NEOHEAT EKO II PLUS 12NEOHEAT EKO II PLUS 12NEOHEAT EKO II PLUS 12NEOHEAT EKO II PLUS 12NEOHEAT EKO II PLUS 12NEOHEAT EKO II PLUS 12


NEOHEAT EKO II PLUS 12


ID produktu: 574Ilość:

cena: 49 100,00  • Wbudowany zbiornik 250 l ze stali nierdzewnej, do przepływowego grzania CWU, wyposażony w anodę magnezową
  • Wbudowana inwerterowa pompa obiegowa Wilo
  • Wbudowana sekwencyjna grzałka 6 kW
  • Zawór bezpieczeństwa 2,5 bar
  • Wbudowany zawór trójdrogowy do rozdziału CWU i CO
  • Sprężarka Mitsubishi
  • Zawór rozprężny Carel
  • Wymiennik GEA/SWEP
  • Opcja trybu wakacyjnego, cichego oraz trybu nocnegoNEOHEAT EKO II PLUS 12


Pompa ciepła z wbudowanym zbiornikiem CWU dedykowana jest do domów jednorodzinnych i wielorodzinnych. Urządzenie pracuje w trzech trybach: wydajnego ogrzewania, chłodzenia i grzania wody użytkowej. Neoheat EKO II Plus ma wbudowany 250 l. zbiornik do C.W.U., który wykonano ze stali nierdzewnej. Dzięki czemu nie trzeba inwestować w osobny zbiornik. Pompa ciepła to urządzenie do pracy całorocznej, wyróżnia się szerokim zakresem temperatury pracy, dzięki czemu nie trzeba martwić się o jej wydajność, nawet w trudnych warunkach pogodowych, podczas siarczystych mrozów. Urządzenie pracuje całkowicie automatycznie. Na podstawie krzywych pogodowych samo kontroluje warunki pogodowe i dostosowuje swoją pracę by zapewnić Mieszkańcom żądaną temperaturę. By zwiększyć komfort użytkowania pompę ciepła wyposażono również w sterowanie Wi-Fi w standardzie. Dzięki temu sterowanie pracą urządzenia jeszcze nigdy nie było tak proste. Po zalogowaniu się na dedykowanej witrynie internetowej użytkownik ma możliwość sprawdzania bieżącego stanu urządzenia, sterowania temperaturą, ustawienia dedykowanych trybów pracy (wakacyjny/nocny).


3 funkcje w 1 urządzeniu!

Pompa ciepła stanowi wydajny system ogrzewania budynku, nawet w okresie zimowym, gdy temperatura spada do -25°C. Dodatkowo przez cały rok służy do podgrzewania wody użytkowej, a w okresie letnim chłodzi pomieszczenia. Urządzenie w dużym stopniu przyczynia się do obniżenia kosztów eksploatacji budynku, jak i kosztów konserwacji systemu grzewczego.


Dostosowane do pracy z różnymi odbiornikami ciepła

Pompa ciepła Neoheat może pracować z różnymi odbiornikami ciepła – grzejnikami, klimakonwektorami, a przede wszystkim z ogrzewaniem podłogowym. Ma możliwość kontroli dwóch obiegów ciepła np. ogrzewania podłogowego i tradycyjnego grzejnikowego, przy jednoczesnym precyzyjnym wysterowaniu temperatury osobno dla każdego z obiegów.


Sterowanie Wi-Fi w standardzie

W pompach ciepła  Neoheat zastosowano wiele rozwiązań, by zapewnić maksymalny komfort użytkowników. Zdalne sterowanie po zalogowaniu na dedykowanej witrynie internetowej umożliwia stały pogląd pracy urządzenia na komputerze bądź smartfonie. Użytkownik może wyświetlić bieżący stan urządzenia, informację o błędach, temperaturze zasilania itp. Pompa ciepła Neoheat została wyposażona w taki sposób, by zagwarantować bezobsługowość systemu grzewczego. Urządzenie na podstawie krzywych klimatycznych automatycznie dostosowuje swoją pracę do aktualnych warunków pogodowych, tak by zawsze zapewnić zadaną temperaturę w budynku.


Ekonomiczne rozwiązania

Pompa ciepła Neoheat to urządzenie o wysokiej klasie energetycznej. Posiadając jedną z najwyższych klas energetyczności, pompy ciepła będą tanie w eksploatacji.  W naszych pompach ciepła zastosowano ekologiczny czynnik chłodniczy R32, który posiada większą sprawność energetyczną, dzięki czemu mniejsza jego ilość zostanie wykorzystana w instalacji chłodniczej, natomiast efektywność urządzenia może wzrosnąć nawet o 10%.


Kompatybilna z fotowoltaiką

Instalację z pompą ciepła Neoheat można podłączyć do instalacji z fotowoltaiką, dzięki czemu łatwo zminimalizować rachunki za prąd. Pompa ciepła pozyskuje energię z atmosfery, następnie przekazuje ją do wody w układzie grzewczym. Jednocześnie cały system potrzebuje zaledwie 1 kW energii elektrycznej do wyprodukowania od 3 do 5 kW. Przy instalacji z fotowoltaiką pompa ciepła staje się jednym z najtańszych systemów grzewczych.